Чари Мессі і рекорд тер Штегена допомогли "Барселоні" наблизиться до "Реала"

15 лютого 2020, 22:09
Каталонський клуб мінімально обіграв "Хетафе"

Барселона - Хетафе / Фото: Reuters

В рамках 24-го туру чемпіонату Іспанії зустрічалися друга і третя команди чемпіонату – "Барселона" приймала "Хетафе". У цьому поєдинку перемогу здобула команда Кіке Сентьєна з рахунком 2:1. Спершу відзначився Грізманн з передачі від Мессі на 33-й хвилині, а через шість хвилин каталонці подвоїли перевагу завдяки голу Роберто. Гості відповіли лише раз – голом відзначився Мата.

Огляд матчу "Барселона" – "Хетафе":

До речі, в цьому поєдинку воротар "Барселони" Марк-Андре тер Штеген встановив рекорд. Протягом зустрічі німець віддав 69 пасів. З сезону-2005/06, коли з'явилася подібна статистика, жоден воротар не віддавав стільки або більше передач.

"Барселона" наздогнала мадридський "Реал", який очолює турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. У обох клубів по 52 очка, однак у "вершкових" є один матч в запасі.