Вольова перемога в Загребі вивела "Янг Бойз" до групового етапу Ліги чемпіонів

29 серпня 2018, 10:00
Забивши швидкий гол, загребське "Динамо" пропустило два в другому таймі і залишилося без Ліги чемпіонів

"Динамо" З (Хорватія) - "Янг Бойз" (Швейцарія) - 1: 2

Футболісти швейцарського "Янг Бойз" завдали гостьову поразку загребському "Динамо" в матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів і за сумою двох ігор вийшли до групового етапу турніру.

Матч-відповідь, що відбувся у вівторок в Загребі, завершився вольовою перемогою гостей з рахунком 2: 1. На гол Ізет Хайрович на сьомій хвилині у господарів поля чемпіон Швейцарії відповів дублем Гійома Оаро за дві хвилини – на 64-й хвилині він забив з пенальті, на 66-й – з гри.

Перший матч, що пройшов 22 серпня в Берні, закінчився внічию – 1: 1.

За підсумками протистояння "Янг Бойз" отримав путівку до групового етапу Ліги чемпіонів, загребське "Динамо" – в груповий етап Ліги Європи.

Нагадаємо, що "Динамо" не змогло обіграти "Аякс" і потрапити до групового етапу Ліги чемпіонів. Кияни завдали лише три удари по воротах суперника, тоді як гості – 20. Футболісти "Аякса" били пенальті (штанга) і один раз потрапили в поперечину після удару зі стандарту.