Вольова перемога з підозрою: в останньому матчі 25-го туру УПЛ "Львів" поступився "Дніпру-1"

7 червня 2020, 21:30
У видовищному матчі виявилося чимало гольових і спірних моментів з призначенням пенальті

/ Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

У неділю ввечері завершився 25-й тур чемпіонату України з футболу. Відбулося в ньому п'ять, а не шість матчів через те, що в "Карпатах" виявили спалах коронавірусу. Остання зустріч дня відбулася в Дніпрі, куди приїхав ФК "Львів".

Номінальними господарями були гості з Галичини, адже матч чемпіонату України перенесено зі Львова до Дніпра через коронавірус. Зустріч проходила цікаво, з великою кількістю гольових моментів, тож воротарі не нудьгували. Рахунок відкрили львів'яни: під кінець пів години гри відзначився бразилець Шина, завершивши сольний прохід. Але за кілька хвилин до перерви Андрій Цуріков гарматним ударом під поперечину відновив рівновагу – 1:1. Дивіться найцікавіші моменти першого тайму.

Дізнайтеся всі результати 25-го туру чемпіонату України, а також дивіться турнірну таблицю.

Наставник "Львова" Єгіше Мелікян і в першому, і в другому таймах хотів побачити призначення пенальті. Спочатку за потрапляння м'яча в руку, а потім за "фол" проти Ярослава Богунова. Однак рефері Ярослав Козик перший епізод пропустив, а в другому показав півзахиснику жовту картку за симуляцію. Після матчу арбітр вислухав неприємні слова від тренера "левів".

А перемогу команді Дмитра Михайленка красивим обвідним ударом на 87-й хвилині приніс нападник Олексій Хобленко, який вийшов на заміну, – 2:1.

"Дніпро-1" тримається впевнено на сьомій позиції, а "Львів" іде дев'ятим.