Вольова перемога на доданій хвилині вивела "Зорю" на четверте місце в Прем'єр-лізі

24 квітня 2019, 19:14
Поєдинок завершився з рахунком 2: 1, а переможний м'яч Караваєв забив на 91-й хвилині

У 25 турі чемпіонату України з футболу "Зоря" обіграла "Львів". Поєдинок пройшов у середу в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена" і завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Юрія Вернидуба, яка вирвала перемогу на доданих до другого тайму хвилинах.

Гості вийшли вперед наприкінці першого тайму зусиллями Бруно. На початку другого Будковський зрівняв рахунок, а переможний гол на свій рахунок записав Караваєв.

Раніше сьогодні "Олександрія" обіграла конкурента в боротьбі за "бронзу" чемпіонату України. Тепер відрив між командою Шарана і "Маріуполем" становить 14 очок, а від "Зорі" – 12 балів. Команда Вернидуба піднялася на четверту сходинку в турнірній таблиці.

У наступному турі "Зоря" зіграє з "Олександрією" 28 квітня, а "Львів" в цей же день прийме "Динамо".

Відзначимо, що в середу також проходить "українське класико": онлайн "Динамо" – "Шахтар" доступний на нашому сайті.

"Зоря" – "Львів" – 2:1 (0:1)
Голи: Будковський (56), Караваєв (90+1) – Бруно (42)
Жовті картки: Чеберко (16), Кочергін (77), Шевченко (90+5) – Воронін (49), Мартан (64)

Нагадаємо, що раніше в 25 турі була зафіксована найрезультативніша нічия сезону: лідери другої шістки чемпіонату України видали суперматч. "Ворскла" змогла домогтися вольової нічиєї з "Десною", програючи після першого тайму 0: 3.

Раніше в 25 турі ЧУ"Карпати" на своєму полі не змогли обіграти гіршу команду чемпіонату України. Львів'яни та "Чорноморець" не забили голів – 0: 0.

Раніше у вівторок "Олімпік" здобув першу перемогу в 2019 році. Голи Олексія Гая і Максима Дегтярьова в першому таймі принесли "Олімпіку" першу перемогу з тренером Климовським.