Вольова перемога і скандальний VAR: огляд матчу "Барселона" – "Атлетіко" в Суперкубку Іспанії

10 січня 2020, 08:30
Голи та кращі моменти другого півфінального матчу за Суперкубок Іспанії

/ Фото: Reuters

Мадридський "Атлетіко" здобув вольову перемогу над "Барселоною" в півфінальному матчі турніру за Суперкубок Іспанії, який проходить в Саудівській Аравії. Поєдинок відбувся на стадіоні King Abdullah Sports City в Джидді. "Матрасники" першими відкрили рахунок – на 19-й секунді другого тайму Коке, який вийшов на заміну в перерві, розпечатав ворота каталонців.

Але "Барселона" зуміла швидко відігратися і вийти вперед – спочатку відзначився Ліонель Мессі, а потім своїй колишній команді забив Антуан Грізманн. "Атлетіко" відігралося за дев'ять хвилин до кінця зустрічі, а потім забили і переможний гол.

Між цими взяттями воріт ще за рахунку 2:2 трапився найскандальніший епізод зустрічі. М'яч потрапив у руку захисникові "Барселони" Жерару Піке, але арбітр навіть за допомогою системи VAR не побачив порушення правил і не поставив пенальті у ворота каталонців. На щастя, ця помилка не вплинула на результат зустрічі.

Таким чином, 12 січня в фіналі зійдуться мадридські "Атлетіко" і "Реал", який обіграв напередодні "Валенсію". Вперше в історії у фіналі Суперкубка не буде ні чемпіона, ні володаря Кубка. Нагадаємо, що в цьому році турнір проходить за новою системою "фінал чотирьох".

"Барселона" – "Атлетіко" – 2: 3
Голи: Мессі (51), Грізманн (62) – Коке (46), Мората (81, пен), Корреа (86)

"Барселона": Нето, Умтіті, Альба, Піке, Серджіо Роберто, де Йонг (Фаті, 88), Відаль, Бускетс (Ракітіч, 86), Грізманн, Мессі, Суарес.

"Атлетіко": Облак, Лоді (Вітол, 67), Савіч, Тріпп'єр, Феліпе, Сауль, Еррера (Коке, 46; Льоренте, 72), Корреа, Томас, Жоау Фелікс, Мората.

Попередження: Піке (31), Томас (35), Суарес (45), Савіч (45), Феліпе (64), Льоренте (72), Відаль (77), Нето (80).

Дивіться, як "Атлетіко" переміг російський "Локомотив" в Лізі чемпіонів і вийшов у плей-офф