Вольова перемога фінів і конфуз росіян: відомі півфіналісти ЧС із хокею серед молоді

3 січня 2021, 10:15
Лише в одній чвертьфінальної парі фаворити зазнали невдачі в Канаді

/ Фото: iihf.com

У суботу ввечері на молодіжній світовій першості в Едмонтоні визначилися всі півфіналісти. Два поєдинки відбулися вже вночі за київським часом. У першому матчі Росія мало не зганьбилася на чемпіонаті світу з хокею.

Найбільш бойовим вийшов другий чвертьфінал – дуель скандинавських команд. Збірна Фінляндія після першого періоду програвала шведам 0:2, але зуміла не тільки відігратися в основний час, а й, всупереч припущенням букмекерів, вирвати перемогу – 3:2. Вирішальну шайбу Роні Гірвонен ефектно закинув за 25 секунд до фінальної сирени! Дивіться огляд поєдинку.

У нічних матчах все було досить очікувано. Канадці не дали чехам закинути навіть єдину шайбу (3:0), а американці обіграли словаків (5:2). Збірна США вела 3:0, після чого європейці скоротили відставання до мінімуму, але кінець виявився таки за фаворитами.

Читайте спортивний календар на свята – за чим стежити вболівальнику.

Півфінали на ЧС-2021 пройдуть 4 січня. Перші на лід вийдуть команди Канади і Росії, пізніше – США і Фінляндії.