Під час матчу НХЛ травму отримав суддя: він не зміг продовжити зустріч

16 квітня 2018, 11:16
Суддя не зміг доопрацювати матч "Вашингтон" – "Коламбус"

Арбітр отримав травму під час матчу НХЛ. Фото AFP

Лайнсмен Стів Бартон не зміг доопрацювати матч першого раунду плей-офф НХЛ між "Вашингтон Кепіталз" і "Коламбус Блю Джекетс" через травму, повідомляє USA Today.

Інцидент стався в другому періоді зустрічі, яка відбулася в неділю у Вашингтоні і завершилася перемогою гостей в овертаймі – 5:4. Бартон, рухаючись спиною, випадково зачепив коником коник форварда "Коламбуса" Джоша Андерсона і невдало впав на лід. Матч був зупинений на кілька хвилин. Представники команд допомогли рефері покинути майданчик. Залишок періоду команди догравали з одним лайнсменом.

У березні Бартон в Едмонтоні був вивезений з льоду на ношах після того, як отримав травму голови в результаті випадкового зіткнення з форвардом "Едмонтон Ойлерз" Коннором Макдевідом.

Нагадаємо, що напередодні стало відомо, що легендарний тренер НХЛ завершив кар'єру: Кен Хічкок 22 сезону працював у Національній хокейній лізі.

Раніше вчені з'ясували, що перемога улюбленої команди підвищує ймовірність інфаркту на 40 відсотків: кардіологічний інститут Монреаля провів цікаве дослідження.