Під час матчу чемпіонату Англії на стадіоні включилася система поливу газону

24 лютого 2019, 11:04
Поєдинок довелося призупинити, поки організатори матчу не відключили імпровізований душ

/ Фото: AFP

Кумедний інцидент стався в кінцівці зустрічі 27-го туру англійської Прем'єр-ліги між "Борнмутом" і "Вулверхемптоном". На п'ятій компенсованій хвилині зустрічі несподівано для всіх включилася система поливу поля Зустріч довелося призупинити, поки працівники арени не вимкнули полив.

Зустріч завершилася з рахунком 1: 1. Рахунок в матчі ударом з пенальті на 14-й хвилині відкрив Джошуа Кінг, а гості зрівняли його на 83-й хвилині – свій 11-метровий удар реалізував Рауль Хіменес. Після 27 турів "Вурверхемптон" займає восьме місце в турнірній таблиці, "Борнмут" розташувався на 10-му рядку.

Нагадаємо, що вчора Рой Ходжсон став найстаршим тренером в історії Прем'єр-ліги. У день матчу АПЛ наставнику "Крістал Пелас" виповнилося 71 рік і 198 днів.

А днем раніше мексиканський одноклубник Андрія Ярмоленко вписав своє ім'я в історію чемпіонату Англії. Хав'єр Ернандес забив 50 голів в Прем'єр-лізі в складі двох різних команд – "МЮ" і "Вест Хема".

Нагадаємо, нещодавно відома порноактриса назвала улюбленого гравця "Вест Хема": це не Ярмоленко і не Арнаутович. Міа Халіфа відвідає матч "Вест Хем" – "Арсенал" і буде вболівати персонально за Феліпе Андерсона.