У Франції стартував жіночий чемпіонат світу з футболу: господині розгромили кореянок

8 червня 2019, 01:06
Жіноча збірна Франції всуху обіграла команду Південної Кореї у матчі-відкритті мундіалю

/ Фото: AFP

Франція – Південна Корея 4:0. Старт жіночого чемпіонату світу з футболу. Фото AFP

У Франції стартував жіночий чемпіонат світу з футболу. У поєдинку-відкритті мундіалю господині турніру, футболістки збірної Франції, завдали поразки команді Південної Кореї. Поєдинок відбувся у п'ятницю на стадіоні "Парк де Пренс" у Парижі.

Анонс жіночого чемпіонату світу з футболу

На початку першого тайму француженки відкрили рахунок. Автором першого забитого гола на чемпіонаті світу 2019 року став Ежені Ле Сомме, для якої цей м'яч став 11-м в останніх одинадцяти матчах за національну збірну. У Instagram у дівчини майже 280 тисяч передплатників!

Потім Венді Ренар збільшила перевагу своєї команди, а перед перервою оформила дубль. У Венді 92 тисячі передплатників:

За кілька хвилин до закінчення поєдинку Амандин Анрі дальнім ударом встановила остаточний рахунок.

Жіночий чемпіонат світу відбудеться без наших футболісток, але з українським арбітром

Франція – Південна Корея – 4:0 (2:0)
Голи: Ле Сомме (10), Ренар (25, 45), Анрі (84)