Замість півфіналу в Індіан-Уеллсі влаштували виставковий матч з легендами тенісу

17 березня 2019, 12:09
Півфінальний матч з Федерером зірвався через травму Надаля

/ Фото: AFP

У суботу в Індіан-Уеллсі після відмови Рафаеля Надаля від півфіналу BNP Paribas Open проти Роджера Федерера директор турніру Томмі Хаас організував імпровізований виставковий парний матч. У ньому, крім самого Хааса взяли участь перша ракетка світу Новак Джокович, 14-разовий переможець турнірів "Великого шолома" Піт Сампрас і семиразовий переможець турнірів "Великого шолома" 60-річний Джон Макінрой.

"Коли ми дізналися, що Рафа не зможе зіграти, – розповів Хаас, – ми стали думати, чим розважити вболівальників. Стали дзвонити, і Новак погодився прийти. Сампрас вже був на місці, тому що дивився матч Раоніча з Тімом, а Джон приїхав, тому що у нього завтра захід з BNP Paribas. вони всі сказали: як ми можемо допомогти? Такі вони приголомшливі люди".

Нагадаємо, вчора найкраща тенісистка України Еліна Світоліна не змогла вийти у фінал турніру в Індіан-Уеллс. Українка поступилася 18-річній представниці Канади румунського походження Бьянці Андрееску. Після матчу стало відомо, що Світоліна грала з травмою коліна.

Раніше "Сегодня" писали, що 15-річна українська тенісистка виграла турнір з призовим фондом в 25 тисяч доларів. Дар'я Лопатецька виграла п'ятий одиночний турнір в кар'єрі.