Вітер починає з овертайму з Литвою: збірна України з хокею програла в Естонії

7 листопада 2019, 18:53
"Синьо-жовті" пропустили вже на 26-й секунді, але основний час завершився 1: 1

/ Фото: XSport

Сьогодні, 7 листопада збірна України з хокею провела свій перший матч під керівництвом нового наставника Сергія Вітера. На старті міжнародного турніру Turkish Airlines Baltic Challenge Cup в Естонії "синьо-жовті" з мінімальною різницею програли збірній Литви 1: 2. Раніше ми писали, що тренер збірної України з хокею перевірить двох росіян в Естонії.

Українці пропустили вже в першій зміні – на 26-й секунді зустрічі Едгарас Проценко пробив дебютанта нашої збірної, поки ще російського воротаря херсонського "Дніпра" Олега Петрова. Через 12 хвилин команда Вітера відновила рівновагу – Юрій Сильницький накинув від синьої лінії, і шайба, зачепивши захисника литовців, полетіла за спину Артура Павлюковаса. У другому періоді через вилучення українцям довелося відбиватися і втрьох, але рахунок на табло не змінився. Засуха збереглася і в третій 20-хвилинці, так що долю матчу вирішив овертайм. "Синьо-жовті" намагалися організувати штурм чужих воріт, але недостатньо гостро, а ось Еміліус Кракаускас своїм шансом скористався – 1: 2.

Наступний матч на турнірі в Естонії збірна України проведе 8 листопада проти господарів. Раніше ми також розповідали, що в Києві пройшла презентація юнацького чемпіонату світу з хокею, який у грудні прийме Київ.

Дивіться також, як американські хокейні вболівальники закидали спортсменів іграшками