Віта Семеренко завоювала "бронзу" Кубку світу з біатлону в Оберхофі

6 січня 2018, 15:02
Перше місце зайняла Анастасія Кузьміна зі Словаччини, друге – італійка Доротея Вірер

Подіум в Оберхофі. Віта Семеренко - перша справа. Фото AFP

У німецькому Оберхофі відбулася жіноча гонка переслідування в рамках четвертого етапу Кубку світу з біатлону сезону 2017/2018 років. Україна завоювала медаль!

Віта Семеренко посіла третє місце, точно відстрілявши на вогневих рубежах і відставши від лідера на хвилину і десять секунд.

Перемогла словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка подолала дистанцію за 30 хвилин 49,5 секунди, допустивши два промахи. Друге місце зайняла представниця Італії Доротея Вірер (+1 хвилина 4,4 секунди, а без промахів).