Віта Семеренко "застрелилася": українка на Кубку світу через промахи відкотилася в третій десяток

12 січня 2019, 15:12
Гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в Оберхофі виграла італійка Ліза Віттоцці

Ліза Віттоцці. Фото AFP

Італійська біатлоністка Ліза Віттоцці здобула перемогу в гонці переслідування на 10 кілометрів на четвертому етапі Кубка світу, який проходить в німецькому Оберхофі. Віттоцці, яка допустила два промахи на чотирьох вогневих рубежах, показала час 32 хвилини 32,9 секунди. Другою стала представниця Словаччини Анастасія Кузьміна (4 промахи, відставання 14,5 секунди), замкнула трійку призерів француженка Анаіс Шевальє (5 промахів, +27,9 секунди).

Сильний вітер на стрільбищі вже після першої стрільби значно перекроїв позиції лідерів. На жаль, найгіршими були справи у Віти Семеренко, яка "настріляла" на три кола штрафу і відкотилася з шостої позиції відразу в третій десяток. Надалі Віті не вдалося чисто пройти жодного кордону, і з шістьма сумарними промахами вона фінішувала 26-ю.

Зате друга з стартували українок зробила такий же вражаючий рейд, але вже вгору – і якраз за рахунок відмінної стрільби. Анастасія Меркушина показала кращу точність в гонці, і поряд з хорошою скорострільністю саме на рубежах відігравала позиції, піднявшись в результаті до 19-го місця після того, як в спринті фінішувала 35-ою.

У загальному заліку дві італійки очолили пелотон: Доротея Вірер зберігає лідерство, Ліза Віттоцці поступається їй 42 очка. Краща з українок, як і раніше, Олена Підгрушна, яка зберігає 24-у позицію, в топ-30 йдуть також Юлія Джима і Анастасія Меркушина