"Вікторія" і "Спортинг" визначили долю путівки в 1/8 Ліги Європи лише в додатковий час

15 березня 2018, 22:55
Португальці мали шанс закінчити гру в основний час, але не забили пенальті

Фото AFP

Португальський "Спортінг" в драматичному матчі вирвав путівку до чвертьфіналу Ліги Європи у чеської "Вікторії".

Перша гра в Португалії тиждень тому завершилася перемогою "Спортинга" з рахунком 2: 0.

Зустріч у відповідь почалася зі швидкого голу Марека Бакоші, а після перерви він подвоїв перевагу своєї команди і вирівняв становище за сумою двох матчів.

Як не намагалися команди вирішити долю путівки в наступний раунд в основний час, більше забити нікому не вдалося. Стовідсотковий шанс мали гості, але Бас Дост на 89-й хвилині не реалізував пенальті.

Втім, доля посміхнулася португальцям у першому додатковому таймі – Родріго Батталья забив вирішальний гол, принісши "Спортингу" перемогу за сумою двох матчів.

"Вікторія" – "Спортинг" – 2: 1

Голи: Бакош (6, 64) – Батталья (105 + 2)

"Вікторія": Грушка, Ршезнік (Гейда, 105), Гавел, Гайок, Коваржік, Колар, Копиця, Грошовскі, Горшава, Земан (Петржела, 100), Бакош (Крменчік, 83).

"Спортинг": Руй Патрісіу, Анде Пінту, Коентрау, Матьє, Петрович (Пиччини, 67), Руїс (Рубен Рібейру, 99), Фернандеш, Акунья (Монтеро, 76), Батталья, Желсон Мартінш, Дост.

Попередження: Руїс (78), Ршезнік (90), Гайок (90), Петржела (108), Дост (120).

Нагадаємо, що сьогодні київське "Динамо" програло вдома "Лаціо" (0: 2) і припинило боротьбу в Лізі Європи