Віктор Коваленко двічі вразив ворота "Дніпра" в чемпіонаті України

27 листопада 2016, 21:32
При рахунку 0:0 Марлос не зумів переграти Луніна з 11-метрової позначки

Фото ФК "Шахтар"

У центральному матчі 16-го туру чемпіонату України донецький "Шахтар" на виїзді обіграв дніпровський "Дніпро".

Дублем у матчі відзначився півзахисник "гірників" Віктор Коваленко. Обидва голи були забиті ще в першому таймі. При рахунку 0:0 Марлос не зумів переграти Луніна з 11-метрової позначки.

Після перерви "Дніпро" активізував свою гру в атаці, але хоча б скоротити відставання в рахунку команда Дмитра Михайленка не змогла.

"Шахтар" виграв і зберіг відрив від "Динамо", що йде другим.

"Дніпро" – "Шахтар" – 0:2

Голи: Коваленко (36, 39)

"Дніпро": Лунін, Сваток, Адамюк, Влад, Ротань (Чеберко, 68), Кравченко, Політило, Лучкевич (Піко, 77), Кожушко (Довбик, 66), Лунєв, Лопирьонок.

"Шахтар": П’ятов, Ісмаїлі, Кучер, Бутко, Ракицький (Ордець, 90), Марлос, Степаненко, Коваленко (Борячук, 80), Фред, Тайсон, Едуардо (Дентіньо, 69).