Відеоповтор вивів збірну Іспанії на Росію на чемпіонаті світу

25 червня 2018, 23:05
У третьому турі групового етапу іспанці на останніх хвилинах вирвали нічию в поєдинку з Марокко

Іспанія вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату св

У третьому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу Іспанія зіграла драматичний поєдинок з командою Марокко . Розклади перед матчем були такі : Марокко втратили шанси на плей – офф , а іспанцям , щоб гарантувати місце в 1/8 фіналу , достатньо було зіграти внічию , але навіть поразка при певних розкладах виводило їх з групи . У підсумку поєдинок завершився внічию – 2 : 2 . Наш сайт провів онлайн-трансляцію матчу Іспанія – Марокко з фото і коментарями ключових моментів ігри.

Команда Марокко здивувала в першому таймі, забивши свій дебютний гол на цьому мундіалі (два попередні поєдинки команда Ерве Ренара програла насухо). Залід Бутаіб скористався грубою помилкою Іньєсти і Рамоса, які втратили м'яч у простій ситуації, і пробив голкіпера іспанців Де Хеа. Радість марокканців була недовгою: вже через п'ять хвилин прохід Іньєсти завершився точним пасом на Іско, який пробив під поперечину без шансів для воротаря Марокко. Було багато боротьби (марокканці отримали чотири жовті картки в перші 45 хвилин) і тотальне домінування збірної Іспанії (70 відсотків володіння м'ячем), але тайм так і завершився внічию – 1: 1.

У другому команда Фернандо Йерро продовжила тиск на суперника, але за десять хвилин до фінального свистка пропустила контратаку, а Ен-Несері забив головою після першого для Марокко кутового в матчі. Іспанці кинулися відіграватися і на першій доданій хвилині другого тайму Яго Аспас, що вийшов на заміну, забив красивий гол п'ятою, але арбітр відразу взяття воріт не зафіксував, показавши "положення поза грою". Втрутилися відеоассістенти рефері, які в результаті перегляду виправили попереднє рішення і гол зарахували – 2: 2.

Цей м'яч вивів Іспанію на перше місце в групі, оскільки в паралельній грі Португалія не змогла обіграти Іран (1: 1). В 1/8 фіналу збірна Іспанії зіграє з командою Росії