Відеоогляд матчу "Манчестер Сіті" – "Базель" – 1:2

8 березня 2018, 00:24
Футболісти швейцарського клубу змогли перемогти в Англії, але далі пройшла команда Пепа Гвардіоли

Футболісти і вболівальники "Базеля" залишилися задоволені. фото AFP

Поєдинок у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Манчестері завершився так, що залишив задоволеними футболістів і уболівальників двох клубів. "Манчестер Сіті" після виїзної перемоги з рахунком 4:0 вийшов в чвертьфінал турніру, а "Базель" зумів перемогти 2:1 в матчі-відповіді.

Весь матч у складі лідерів чемпіонату Англії відіграв український футболіст Олександр Зінченко, якого головний тренер "Манчестер Сіті" використовує на лівому фланзі захисту.

"Сіті" вийшов вперед вже на восьмій хвилині матчу – відзначився 20-річний бразильський нападник Габріель Жезус. Не минуло й десяти хвилин, як норвезький футболіст марокканського походження Мохамед Ельюнуссі рахунок зрівняв. Ну а вирішальний м'яч на 71-й хвилині забив Міхаель Ланг.

Свого суперника по чвертьфіналу Зінченко і "Манчестер Сіті" дізнаються 16 березня, коли в швейцарському Ньоні пройде церемонія жеребкування цієї стадії турніру.

У паралельному матчі в середу "Ювентус" на виїзді здобув вольову перемогу над "Тоттенхемом" з рахунком 2:1 і пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Після першого тайму "Юве" програвав 0:1.