Відеоогляд матчу "Бешикташ" – "Баварія" – 1: 3

14 березня 2018, 22:00
Голи і моменти поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Стамбулі

"Бешикташ" - "Баварія"

Футболісти мюнхенської "Баварії" виграли у турецького "Бешикташа" і вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Відповідна зустріч відбулася в Стамбулі в середу і завершилася перемогою гостей з рахунком 3: 1. У складі "Баварії" відзначилися Тіаго Алькантара (на 18-й хвилині), Сандро Вагнер (84), а ще один м'яч у свої ворота відправив захисник "Бешикташа" Гекхан Генюл (46). Біля чужих воріт у господарів поля відзначився Вагнер Лав (59).

Перший матч у Мюнхені теж завершився перемогою "Баварії" – 5: 0.

Також у середу проходить матч у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Барселоні. Там, після 1: 1 у першому поєдинку, зустрічаються лідер чемпіонату Іспанії і п'ята команда чемпіонату Англії. Дивитися онлайн "Барселона" – "Челсі" можна в прямому ефірі на ТБ і в Інтернеті – повний розклад трансляцій. Матч "Барселона" – "Челсі" почався о 21:45 за київським часом, вже на третій хвилині Лео Мессі відкрив рахунок.

Жеребкування пар 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 16 березня в швейцарському Ньоні. Онлайн жеребкування – на segodnya.ua в п'ятницю.