Відеоогляд матчу "Барселона" – "Челсі" – 3: 0

15 березня 2018, 00:41
Голи і моменти поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Барселона" - "Челсі" - 3:0. Фото AFP

Іспанська "Барселона" здобула велику перемогу над англійським "Челсі" і завоювала путівку до чвертьфіналу футбольної Ліги чемпіонів.

Зустріч у відповідь 1/8 фіналу, що відбулася в Барселоні в середу, завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів поля. Дублем відзначився Ліонель Мессі (3-а і 63-а хвилини), ще один м'яч забив Усман Дембеле (20-а), для якого цей гол став першим у складі "синьо-гранатових". Аргентинський форвард в цій грі досяг позначки в 100 забитих м'ячів у Лізі чемпіонів.

У першому матчі в Лондоні команди розійшлися миром – 1:1.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів пройде в Ньоні (Швейцарія) 16 березня.

Раніше в середу пройшов другий матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. "Баварія" з рахунком 3:1 обіграла "Бешикташ" на виїзді. У складі "Баварії" відзначилися Тіаго Алькантара (на 18-й хвилині), Сандро Вагнер (84), а ще один м'яч у свої ворота відправив захисник "Бешикташа" Гекхан Генюл (46). У чужих воріт у господарів поля відзначився Вагнер Лав (59).