Відео-огляд матчу Україна – Саудівська Аравія – 1: 1

24 березня 2018, 09:40
Збірні України та Саудівської Аравії зіграли внічию у товариському матчі

Україна - Саудівська Аравія 1:

Футболісти збірної України зіграли внічию з командою Саудівської Аравії в товариському матчі.

Зустріч пройшла в п'ятницю на Муніципальному стадіоні в іспанській Марбельї і завершилася з рахунком 1: 1.

Наша команда першою відкрила рахунок. На 32-й хвилині Артем Кравець головою замкнув передачу Євгена Коноплянки з лівого флангу, пробивши точно в кут з лінії воротарського. Однак вже через шість хвилин Аль Муваллад вколотив м'яч у сітку воріт Луніна після розіграшу стандарту.

Команда Саудівської Аравії є учасником фінальної стадії чемпіонату світу 2018 року, де виступить у групі А зі збірними Уругваю, Єгипту та Росії.

Україна – Саудівська Аравія – 1: 1 (1: 1)
Голи: Кравець (32) – Аль Муваллад (38)
Жовті картки: Буяльський (83), Малиновський (87) – Отман (22), Аль Могаві (79)

Збірна України: 21. Лунін, 3. Хачеріді (до 68 '), 23. Ракицький, 4. Матвієнко Н. (до 65'), 6. Степаненко (до 46 '), 15. Циганков (до 46'), 17 . Зінченко (до 65 '), 11. Марлос (до 85'), 20. Караваєв, 10. Коноплянка, 9. Кравець
Заміни: 29. Буяльський (з 46 '), 14. Ротань (з 46'), 5. Соболь (з 65 '), 8. Малиновський (з 65'), 18. Ордець (c 68 '), 41. Бесєдін (з 85 ')