Відео голів та огляд матчу Україна – Швейцарія

4 вересня 2020, 08:01
Команда Андрія Шевченка виграла поєдинок Ліги націй на "Арені Львів" і вийшла в лідери "групи смерті"

Жуніор Мораес / Фото: Reuters

У четвер, 3 вересня, збірна України у своєму стартовому матчі елітного дивізіону Ліги націй приймала на "Арені Львів" Швейцарію. І здобула важку та водночас ефектну перемогу 2:1, яка зробила команду Андрія Шевченка лідером "групи смерті" завдяки нічиїй 1:1 у паралельній зустрічі Німеччина – Іспанія. Ми вели онлайн гри Україна – Швейцарія з відео голів і найнебезпечніших моментів.

Огляд матчу Україна – Швейцарія (2:1)

Україна – Швейцарія – 2:1
Голи: Ярмоленко, 14, Зінченко, 68 – Сеферович, 41
Україна: Пятов – Тимчик, Кривцов, Матвієнко, Михайличенко – Малиновський, Степаненко, Зінченко – Ярмоленко, Мораес, Коноплянка (Яремчук, 54)
Швейцарія: Зоммер – Мбабу, Ельведі, Аканжі, Родрігес, Цубер (Штеффен, 46) – Емболо, Соу (Ебішер, 82), Джака, Варгас (Аджеті, 73) – Сеферович
Попередження: Тимчик – Штеффен, Ельведі

Статистика матчу Україна – Швейцарія (2:1)

Уже на 14-й хвилині збірна України вийшла вперед. Новачка "синьо-жовтих" Тимчика вивели на побачення з кіпером гостей Зоммером, проте Олександр пробив у воротаря. Втім, м'яч знову опинився у гравця "Динамо", який відпасував на Ярмоленка. Андрій же п'ятою вразив ворота Швейцарії. Україна повела – 1:0.

На 41-й хвилині рахунок у матчі Україна – Швейцарія став рівним – 1:1. Форвард гостей Сеферович легко утік від Зінченка і потужно пробив з 24 метрів лівою ногою в нижній кут – Пятов врятувати українців не зумів.

Найкращі моменти першого тайму

На 68-й хвилині Україна знову вийшла вперед – 2:1. Зінченко отримав м'яч на куті штрафного майданчика і "парашутом" відправив його за комір кіперу швейцарців Зоммеру. В "дев'ятку". Неймовірна краса!

У Швейцарії ще залишалося понад 20 хвилин. Але відігратися вдруге Україна супернику вже не дозволила, довівши поєдинок до перемоги – 2:1!

Найкращі моменти другого тайму

Відзначимо, що збірна України грала зі Швейцарією з траурними пов'язками. Футболісти вшанували пам'ять колишнього лікаря команди Ашота Худаєва, який помер від коронавірусу.

Нагадаємо, раніше в фартовому для себе Львові, де проходив поєдинок Україна – Швейцарія, "синьо-жовті" провели 18 матчів, в яких здобули 16 перемог і жодного разу не програли. А найяскравіший поєдинок у Львові відбувся в червні минулого року, коли у відборі на Євро команда Шевченка розгромила Сербію 5:0.