Відео голу та огляд фіналу Ліги чемпіонів "ПСЖ" – "Баварія"

24 серпня 2020, 07:42
Гол та найкращі моменти матчу "ПСЖ" – "Баварія" в Лісабоні

Сьогодні у фіналі Ліги чемпіонів французький "Парі Сен-Жермен" зустрічався з німецькою "Баварією". Матч почався о 22:00. Онлайн "ПСЖ" – "Баварія" з описом всіх ключових моментів і відеоповторами голів є на нашому сайті. Також матч в прямому ефірі можна дивитися за допомогою сервісу Oll.tv.

Перший небезпечний момент створила французька команда, коли Неймар практично вийшов один на один з Мануелем Ноєром, але німецький голкіпер спочатку врятував свою команду після пострілу бразильця, а потім ще і перехопив його передачу в центр на партнера.

"Баварія" відповіла пострілом найкращого бомбардира команди Роберта Левандовського в штангу. Через кілька хвилин поляк знову загрожував воротам суперника, але з його пострілом впорався Кейлор Навас.

А перед самим свистком на перерву стовідсотковий момент упустив Кіліан Мбаппе, який пробив прямо в руки Ноєра з 10-ти метрів.

Огляд 1-го тайму:

Рахунок вдалося відкрити у другому таймі. Кінгслі Коман залишився неприкритим на дальній штанзі, куди точно навісив Йозуа Кіммі. Французу залишилося тільки точно пробити головою. Як виявилося, цей м'яч став вирішальним. "Баварія" вшосте в історії виграла Лігу чемпіонів і вдруге оформила "требл".