Відео голів та моментів матчу "Баварія" – "Бешикташ" – 5:0

21 лютого 2018, 00:54
Після видалення екс-гравця "Динамо" турецький "Бешикташ" посипався і був розгромлений в Мюнхені

Баварія - Бешикташ - 5:0. Відео голів та моментів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" приймала "Бешикташ" і домоглася розгромної перемоги з рахунком 5:0.

На 16-й хвилині турецька команда залишилася вдесятьох – пряму червону картку отримав екс-гравець київського "Динамо" Домагой Віда. Чисельною перевагою господарі скористалися в кінці першого тайму – Томас Мюллер відкрив рахунок. На 52-й хвилині Кінгслі Коман зробив рахунок 2:0. На 66-й хвилині Мюллер зумів оформити дубль, а останнє слово залишилося за Робертом Левандовскі, який відзначився на 79-й і 88-й хвилинах.

Нагадаємо, що на початку січня Домагой Віда підписав контракт з "Бешикташем" до 2022 року. Хорват тоді заявив, що мав і інші пропозиції, але його вразило те, з якою завзятістю його запрошували в клуб зі Стамбула. До переходу в Туреччину Віда грав в київському "Динамо", за яке з 2013 по 2017 роки провів 104 гри і забив 10 голів.

Гра у відповідь "Бешикташ" – "Баварія", яка стала формальністю, пройде в Туреччині 14 березня.

У паралельному матчі "Челсі" і "Барселона" зіграли внічию – 1:1. У господарів відзначився екс-гравець "Шахтаря" Вілліан (62-а хвилина), гостям уникнути поразки допоміг гол Ліонеля Мессі на 75-й хвилині.