Ветеран НХЛ послав нахабного воротаря в нокаут одним ударом

8 грудня 2019, 21:29
Джо Торнтон із "Сан-Хосе" показав прекрасне володіння боксерськими прийомами

Кумедний епізод стався в матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги між "Кароліною Харрікейнз" і "Сан-Хосе Шаркс". Між воротарем господарів Петром Мразеком і центрфорвардом гостей з Каліфорнії Джо Торнтоном трапився конфлікт, що завершився боксерським ударом. Нещодавно ми писали, як хокеїстові "Флориди" шайбою вибили дев'ять зубів.

Ветеран "Акул" Торнтон у другому періоді намагався зіграти на добиванні і вдарив при цьому воротареві по пастці. Чеський голкіпер образився і став розмахувати ключкою перед нападником. І той, не довго думавши, прямим ударом послав Мразека в досить глибокий нокаут.

Судді ж у підсумку дали подвійний штраф Торнтону – за удар ключкою по пастці і за наступний боксерський удар у голову Мразеку. Але й Петр отримав дві хвилини штрафу за свої розмахування ключкою перед носом у ветерана.

Цікаво, що Мразек прийшов до тями і провів весь матч і навіть овертайм. Основний час завершився нічиєю 2:2, а в серії булітів більше пощастило "Кароліні".