Лондонський клуб готує 25 мільйонів євро на гравця збірної Парагваю

Андрій Ярмоленко. Фото AFP

"Вест Хем" близький до придбання півзахисника американської "Атланти Юнайтед" Мігеля Альмірона. Сума трансферу гравця при цьому складе 25 мільйонів фунтів, йдеться в повідомленні Football London.

За інформацією видання, футболістом збірної Парагваю також цікавилися "Арсенал" і "Тоттенхем". Однак "молотобійці" виявилися спритнішими і випередили вищезгадані клуби. У Альміроні клуб бачить заміну Андрію Ярмоленку, який вибув на півроку через травму ахілла.

Нагадаємо, в середині першого тайму матчу з "Тоттенхемом" (0: 1) Андрій Ярмоленко невдало наступив на ногу, після чого був змушений покинути поле на ношах. Пізніше стало відомо, що
Ярмоленко отримав розрив ахіллового сухожилля.

Парагваєць ж в поточному сезоні MLS забив 12 голів і зробив 13 результативних передач .

Раніше ми писали, що Андрій Ярмоленко став першим за 10 років українцем, який забив у англійській Прем'єр – лізі . Андрій оформив дубль у ворота " Евертона " і приніс перемогу " Вест Хему " в чемпіонаті Англії .

А після цього Ярсмоленко допустив жахливий промах ударом головою в матчі проти " Челсі " ( 0 : 0 ) шостого туру чемпіонату Англії . У другому таймі українець опинився на забійній позиції , але з кількох метрів не влучив по воротахОдноклубники порівняли Ярмоленка з людиною з квадратною головою.