"Вест Гем" без Ярмоленка здобув вольову перемогу над "Лідсом" у чемпіонаті Англії

12 грудня 2020, 08:38
"Молотобійці" відігралися після пропущеного 11-метрового в самому дебюті зустрічі

/ Фото: Reuters

У п'ятницю пізно ввечері одним матчем відкрився черговий тур англійської Прем'єр-ліги. "Лідс", який перебуває в другій половині турнірної таблиці, приймав лондонський "Вест Гем", що несподівано прорвався в верхні ряди. Нагадаємо всі результати 11-го туру чемпіонату Англії.

Український вінгер Андрій Ярмоленко не потрапив в заявку гостей на поєдинок. Однак і без нього "молотобійці" показали солідну гру і здобули вольову перемогу. На шостій хвилині півзахисник "Лідса" Матеуш Кліх з другої спроби виграв польську дуель у Лукаша Фабіанського, реалізувавши 11-метровий. Пенальті був призначений за те, що голкіпер збив Патріка Бемфорда, а перебивати його рефері Майкл Олівер змусив, оскільки Фабіанські зарано покинув лінію воріт.

Але вже на 25-й хвилині чеський хавбек Томаш Соучек один м'яч відіграв ударом головою після подачі кутового. У другій половині гості були ближче до перемоги і досягли-таки свого. Після кількох втрачених моментів "Вест Гем" забив – 2:1. Анджело Огбонна також вдало зіграв головою – на цей раз після навісу зі штрафного.

Шоста перемога в 12 матчах повернула лондонську команду на п'яте місце. Колектив Девіда Мойєса всього на очко відстає від "Лестера" і на два – від "Челсі".

Учора ФІФА назвала трійку найкращих футболістів і тренерів 2020 року. Серед них – наставник "Лідса".