Верняєв завоював першу медаль у багатоборстві в історії України

11 жовтня 2019, 21:03
Наш спортсмен взяв "бронзу" на чемпіонаті світу

Олег Верняєв / Фото: НОК України

Українець Олег Верняєв виграв бронзу на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті. Український гімнаст посів третє місце в багатоборстві. Раніше ми писали, що Верняєв став чемпіоном світу у вправах на паралельних брусах.

За сумою шести дисциплін Верняєв набрав 86,973 бала. Зазначимо, що Олег був найкращим у вправах на паралельних брусах та показав третій результат в опорному стрибку. Це перша в кар'єрі Верняева медаль Чемпіонату світу в багатоборстві, а також перша в цій дисципліні в історії України.

Золото світової першості завоював Микита Нагорний з Росії (88,772). Срібло дісталося ще одному росіянину Артуру Далалояну (87,165).

Нагадаємо, у вересні Беленюк в Нур-Султані виграв чемпіонат світу, вдруге в своїй кар'єрі перемігши на світовій першості з боротьби. Попутно в столиці Казахстану Жан завоював путівку на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

Також ми писали, що манікюр української спортсменки став хітом чемпіонату світу в Катарі. Кадри з Наталією Прищепою облетіли найбільші інформаційні агентства планети.