Вернидуб у другій грі за тиждень обіграв Мілевського, але залишився без фіналу Кубка

29 квітня 2020, 20:38
"Динамо" Брест Мілевського, Нойка і Хачеріді зіграє в фіналі Кубка країни

"Шахтар" з Солігорська під керівництвом українського тренера Юрія Вернидуба в матчі-відповіді півфіналу Кубка Білорусі здобув вольову перемогу над "Динамо" з Бреста, де виступають наші співвітчизники Артем Мілевський, Олександр Нойок та Євген Хачеріді.

Гості після перерви вели в рахунку в два м'ячі, але потім "Шахтар" перехопив ініціативу та з 58-ї по 74-у хвилину відвантажив супернику чотири м'ячі. Щоправда, цього було недостатньо для виходу в фінал турніру, адже в першому матчі клуб з Бреста здобув суху перемогу 2:0 і пройшов далі завдяки голам на виїзді.

"Шахтар" Солігорськ – "Динамо" Брест – 4:2
Голи: Іванович (58), Лисакович (60, 66, пен), Подстрєлов(74) – Савицький (19), Гордійчук (38)

Артем Мілевський відіграв 54 хвилини, а Олександр Нойок залишився поза заявкою на матч. А от Євген Хачеріді відбуває тривалу дискваліфікацію за своє скандальне видаленняв матчі чемпіонату Білорусі.

Відмітимо, що Вернидуб вдруге за тиждень обіграв команду Мілевського. На вихідних відбулася зустріч команд в межах чемпіонату Білорусі і тоді "Шахтар" обіграв "Динамо" з рахунком 2:0.

Після того матчу агент В'ячеслав Заховайло висловив думку, що тридцятип'ятирічному Мілі пора вішати бутси на цвях і повністю йти в YouTube. "Це стоячий футбол. Не муч себе", – заявив агент.