"Верес" у меншості вирвав нічию в матчі з "Зорею"

18 листопада 2017, 16:11
Рівненський клуб зумів відігратися маючи на одного гравця менше

Фото НК "Верес"

У суботу, в 16 турі чемпіонату України зійшлися команди , які ведуть боротьбу за зону Ліги Європи . У Запоріжжі луганська " Зоря " приймала рівненський " Верес " .

У господарів поля було все, щоб перемогти, але у них не вийшло це зробити.

Луганчани відкрили рахунок в першому таймі. Простріл справа Кабаєва замкнув Громов.

Після перерви "Верес" і зовсім залишився в меншості. За грубий фол отримав другу жовту картку Іщенко і покинув поле.

І майже відразу гості відігралися. Адамюк скористався зіткненням воротаря "Зорі" з Сергійчуком.

Принести перемогу "Зорі" в кінцівці матчу був шанс у Караваєва, але той з хорошої позиції пробив вище воріт.

Удари в площину воріт: 4 -7

Нагадаємо, що в п'ятницю тур був відкритий поєдинком "Шахтар" – "Олександрія". У Харкові гості святкували перемогу над лідером Прем'єр – ліги – 2 : 1 . За олександрійців дублем в матчі відзначився Артем Полярус.

А сьогодні київське "Динамо" в гостях обіграло "Зірку" – 2:0. Дублем за киян відзначився Дьємерсі Мбокані .