"Верес" врятував нічию у матчі зі "Сталлю". Відео голів

1 жовтня 2017, 22:20
Голи та кращі моменти матчу "Верес" – "Сталь" у чемпіонаті України

"Верес" з Рівного в 1-му турі чемпіонату України уникнув поразки в матчі проти кам'янської "Сталі".

Рятівний гол для команди Юрія Вірта забив Адамюк на 88-й хвилині зустрічі. При цьому пропустили господарі поля від Кузика ще до перерви.

Усі матчі чемпіонату України сезону 2017/18

Раніше в 11-му турі чемпіонату України "Олімпік" обіграв "Маріуполь" з рахунком 3: 2, а "Олександрія" та "Зірка" зіграли внічию – 0: 0. У неділю "Ворскла" розгромила в гостях "Чорноморець", "Шахтар" без проблем обіграв "Карпати", "Верес" розійшовся миром з "Сталлю", а "Динамо" і "Зоря" видали супер результативний матч у Запоріжжі (4: 4) .

"Верес" – "Сталь" – 1: 1

Голи: Адамюк (88) – Кузик (41)

"Верес": Бандура, Борзенко, Адамюк, Кобін, Сімінін, Федорчук, Карасюк, Пасіч (Котляр, 72), Сергійчук (Морозенко, 82), Степанюк, Волошинович (Пасіч, 80).

"Сталь": Пеньков, Грачов, Тимчик, Ткачук, Климчук (Малакян, 67), Мисик, Михайличенко, Малакян, Месхі, Обрадович (Книш, 77), Кузик.

Попередження: Мисик (31), Грачов (54), Федорчук (56), Климчук (64), Малакян (75), Карасюк (86).