"Верес" перервав переможну серію "Олімпіка" в чемпіонаті України

29 жовтня 2017, 19:11
Удар Мохі після перерви приніс команді Санжара нічию в матчі з "Вересом"

Фото ФК "Верес"

Донецький " Олімпік " зіграв внічию з " Вересом " з Рівного в 14 – му турі чемпіонату України .

Поєдинок для третьої команди турнірної таблиці почався не дуже вдало – вже на 10 -й хвилині арбітр зустрічі Романов призначив в їх ворота пенальті , який реалізував Сергійчук .

" Олімпік " відігрався після перерви – рятівником команди став Моха . Таким чином , донецький клуб перервав свою серію з трьох поспіль перемог і продовжує впевнено утримувати третє місце . " Верес " залишився на п'ятій позиції .

В паралельному матчі "Заря" впустила перемогу над "Олександрією", виграючи після першого тайму 2 : 0 .

Нагадаємо, що раніше в 14 турі чемпіонату України  "Шахтар" в Харкові зіграв внічию зі "Сталлю". "Гірники " першими відкрили рахунок у нчале першого тайму , але не змогли розвинути успіх і пропустили м'яч в середині другого тайму – 1 : 1 .

А "Зірка" несподівано обіграла "Ворсклу" на своєму полі . Клуб з Кропивницького перервав свою шестиматчеву серію без перемог .

"Верес" – "Олімпік" – 1:1
Голи: Сергійчук (10, пен) – Моха (52)

"Верес":Бандура , Сімінін , Адамюк , Кобін , Борзенко , Карасюк , Морозенко ( Кучеров , 83 ) , Пасіч ( Котляр , 78 ) , Сергійчук , Степанюк , Волошинович ( Западня, 71 ) .

"Олімпік":Махарадзе , Іллой-Айєт ( Мигунов , 46 ) , Федорів , Кравченко , Сондей ( Прийомов , 46 ) , Шестаков , Цимбалюк , Богданов , Моха ( Доронін , 86 ) , Лук'янчук , Бєлєнький .

Попередження:Богданов ( 16 ) , Морозенко ( 28 ) , Сімінін ( 50 ) , Адамюк ( 65 ) , Борзенко ( 80 ) , Западня ( 83 ) , Федорів ( 90 ) .