"Верес" обіграв в гостях гіршу команду Прем'єр-ліги

4 березня 2018, 16:18
Рівненський клуб продовжить боротьбу за потрапляння в єврокубки

Перемога за рівнянами. Фото НК</

В заключному турі першого етапу чемпіонату України з футболу зустрічалися команди з протилежних шісток . Найгірша команда Прем'єр – ліги " Сталь " приймала " Верес " із зони Ліги Європи .

Рівненський клуб здобув мінімальну перемогу – 1 : 0 . На 30 -й хвилині зустрічі в результаті швидкої контратаки гол забив Куліш .

"Сталь" – "Верес" – 0: 1
Гол : Куліш ( 30 )

" Сталь " : Пеньков , Джонатан , Грачов , 22. Данієлян ( Якимів , 59 ) , Ощипко , Мисик , Климчук ( Хоцяновський , 81 ) , Копитов ( Нурієв , 46 ) , Месхі , Задерака , Кузик .

" Верес " : Сарнавський , Адамюк , Лук'янчук , Борзенко , Каменюка , Каленчук , Куліш , Кожанов , Западня ( Пепі , 75 ) , Карасюк , Степанюк ( Морейра , 90 ) .

Сьогодні в матчі за шосте місце в турнірній таблиці , що дає право боротися за медалі і потрапляння в єврокубки
"Маріуполь"  на своєму полі мінімально обіграв "Олімпік"- 1:0. Переможний гол за господарів у першому таймі забив Болбат .

Нагадаємо , що через сильний снігопадпоєдинок "Зірка" – "Олександрія" перенесли на вівторок, 6 березня.
Додамо , що на другому етапі чемпіонату всі зароблені раніше очки зберігаються .