Угорщина наздогнала Україну в Кубку Девіса: Марченко програв свій матч за 100 хвилин

14 вересня 2019, 17:05
Другий номер української збірної не зміг підтримати переможний почин Сергія Стаховського

Ілля Марченко. Фото - Arata Yamaoka / Фото: Сегодня|Спорт

Другий номер тенісної збірної України Ілля Марченко поступився Мартону Фучовічу в другому матчі протистояння першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса Угорщина – Україна. Поєдинок в Будапешті закінчився з рахунком 6:3, 6:2 на користь Фучовіча.

Марченко непогано почав матч і вже в першому геймі зробив брейк але, на жаль, розвинути успіх не зумів. Надалі в українця були яскраві сплески в грі, проте не більше. За рахунок стабільності переміг угорець, який є лідером своєї команди і займає 65-е місце в рейтингу АТР.

Всього тенісисти провели на корті 1 годину і 39 хвилин. За цей час Марченко не виконав жодної подачі навиліт, допустив 4 подвійні помилки і виграв 5 геймів на прийомі. Його суперник зробив 3 ейси, 1 раз помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 5 брейк-поінтів.

Таким чином, рахунок у протистоянні Угорщина – Україна став 1:1. Нагадаємо, раніше очко українцям приніс Сергій Стаховський. 15 вересня матчева зустріч продовжиться одним парним поєдинком і двома одиночними.

Сергій Стаховський / Фото: AFP

Як ми писали раніше, Еліна Світоліна залишає турнір у Китаї. Перша ракетка України не змогла пройти чвертьфінальний раунд в Чженчжі, в трьох сетах поступившись француженці Крістіні Младеновіч.

Також ми розповідали, що легендарна Кім Клійстерс оголосила про відновлення кар'єри. Переможниця чотирьох турнірів "Великого шолома" повернеться на корт в січні наступного року.