Угорщина завдяки рішенню арбітрів не пустила Україну в фінал ЧС з баскетболу 3х3

21 червня 2017, 21:20
Вирішальний кидок в овертаймі зарахували після трихвилинної наради арбітрів

Фото ФБУ

За рішенням арбітрів жіноча збірна України програла команді Угорщини в півфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 – 13:15.

За дві хвилини до кінця України мала перевагу в 1 бал, і Зарицька не реалізувала штрафний. Згодом суперниці зрівняли рахунок. За 1:14 до фінального свистка Зарицька знову вивела українок вперед, але угорки зрівняли зі штрафного за 40 секунд до кінця матчу. Попадання за 13 секунд до кінця матчу Завидною арбітри не зарахували. Зустріч перейшла в овертайм.

Після відновлення гри арбітр дав відмашку, не зарахувавши дальній кидок угорок, який виявився точним. Після трьох хвилин наради перед планшетом з відеоповторами арбітри вдруге за день вирішили долю української збірної. Збірній Угорщини присудили перемогу – 15:13.

Наша команда зіграє проти Голландії у матчі за третє місце. Орієнтовний початок о 21:00.