Велогонщик Кріс Фрум частина дистанції на "Тур де Франс" біг

14 липня 2016, 19:05
Британець втратив жовту майку лідера через проблеми з велосипедом

Бельгійський велогонщик Томас де Гендт виграв 12-й етап "Тур де Франс" з фінішем на знаменитій горі Ванту.

Організатори вирішили скоротити підйом на знамениту вершину на 6 км через сильний вітер. У підсумку в четвер гонщики проїхали 178 км. Де Гендт фінішував першим з групи, що складалася з трьох гонщиків. Другим став бельгієць Серж Пауелс, третім – іспанець Даніель Наварро.

Британець Кріс Фрум перестав бути лідером генеральної класифікації на "Тур де Франс" після того, як залишився без велосипеда в результаті механічних проблем.

Фрум знаходився на хорошій позиції, щоб захистити жовту майку лідера, але на одній з ділянок вболівальники перегородили трасу і зупинили мотоцикл супроводу. У нього врізався австралієць Річі Порт, на якого потім наїхав Фрум. Велосипед Кріса поламався і британець вбіг в підйом. Після того, як йому повернули велосипед, змушений був замінити його знову і втратив велику кількість часу.

Новим лідером генеральної класифікації став британець Адам Йейтс, другим з відставанням дев'ять секунд йде голландець Бауков Моллема, третім – колумбієць Наїр Кінтана. Фрум посідає шосте місце з 53 секундами відставання від лідера.