"Вегас" виграв перший матч фінальної серії Кубка Стенлі

29 травня 2018, 11:24
Фінальна серія триває до чотирьох перемог, наступний матч відбудеться також в Лас-Вегасі

У Лас-Вегасі в стартовому матчі фінальної серії Кубка Стенлі "Вегас Голден Найтс" здобув перемогу над "Вашингтон Кепіталз".

Весь матч команди грали на найвищих швидкостях, без середньої зони і практично без видалень. За 60 хвилин лідерство в рахунку змінилося 5 разів. Вирішальним став гол Томаша Носека в середині третього періоду. Він же встановив остаточний рахунок, закинувши шайбу у порожні ворота. Носек названий першою зіркою матчу.

Другий матч серії відбудеться в ніч на четвер в Лас-Вегасі. Нагадаємо, фінальна серія триває до чотирьох перемог.

"Вегас Голден Найтс" – "Вашингтон Кепіталз" – 6:4 (2:2, 1:1, 3:1)

Голи: Міллер, 7:45. Карлссон, 18:19. Сміт, 23:21. Рівз, 42:41. Носек, 49:44. Носек, 59:57 – п. в. – Конноллі, 14:41. Бекстрьом, 15:23. Карлсон, 28:29. Вілсон (Овечкін, Кузнєцов), 41:10.

Раніше ми писали, що елітний бордель мотивував хокеїстів "Вегаса" перед фіналом Кубка Стенлі. У разі перемоги гравці отримають розкішну вечірку за рахунок закладу.

Нагадаємо, що клуб "Вегас Голден Найтс" зі штату Невада став лише третьою командою в історії ліги, якій вдалося вийти до фіналу Кубка Стенлі в своєму дебютному сезоні. Влітку минулого року "Вегас" в статусі новачка ліги на драфті розширення вибрав по одному гравцеві в кожній з 30 команд НХЛ.