Натхнення зірками не допомогло Михайлюку з "Детройтом" перемогти лідера чемпіонату НБА

21 лютого 2020, 09:34
Команда Святослава поступилася "Мілуокі", а "Сакраменто" Леня переміг "Мемфіс"

/ Фото: Reuters

Минулої ночі в НБА відновився регулярний чемпіонат після тижневої паузи на зоряний уїк-енд в Чикаго. Нагадаємо, українець Михайлюк зіграв у Матчі молодих зірок, набравши шість очок. У зв'язку з цим команди отримали по кілька днів, щоб перевести дух і підготуватися до наступних матчів сезону.

Сьогодні "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка не зміг протистояти лідеру всього чемпіонату – "Мілуокі Бакс" і програв на своєму майданчику 106:126. Першу чверть господарі поступилися команді зоряного Янніса Адетокумбо з різницею в 14 очок, другу – в 15, після чого все стало ясно.

Михайлюк не надто результативно провів матч, за 28 хвилин набравши всього 7 очок. Також в його активі п'ять підбирань, дві передачі і один перехоплення. Дивіться відеоогляд дій Свята в грі.

Дізнайтеся, як Михайлюк провів зірковий уїк-енд в Чикаго.

А ось "Сакраменто Кінгз" Олексія Леня дещо несподівано впоралися з "Мемфіс Грізліз" – 129:125, але український центровий не грав. Мабуть, все ще заліковує травму. Команди українців займають 12-і місця в своїх конференціях: "Сакраменто" – на Заході, "Детройт" – на Сході.