Вкинув П'ятов, забив "Короні" Матерухін: "Донбас" виграв другий матч Континентального кубка

19 жовтня 2019, 21:33
Завтра за путівку до третього раунду донеччани посперечаються з латвійським "Мого"

У другий ігровий день Континентального кубка в Броварах слідок за латвійським "Мого" другу перемогу здобув "Донбас". Чемпіон України розгромив румунську "Корону" 7:1. За грою з трибун стежили гравці збірної України по футболу та донецького "Шахтаря", а вкидання довірили воротареві № 1 Андрію П'ятову.

"Донбас" розпочав зустріч з видалення, але відразу після того, як склади зрівнялися, Олександр Матерухін вдалося відкрити рахунок. Потім дисципліна підвела гостей, і донеччани скористалися трьома поспіль видаленнями суперника, в результаті більшість снайперським кидком реалізував Клей Вілсон.

На старті другого періоду "Донбас" і "Корона" обмінялися взяттям воріт, але в подальшому 20-хвилинка знову залишилася за господарями, голи на свій рахунок записали Олександр Васильєв і Айнарс Подзіньш.

Незважаючи на і так переможний рахунок, "Донбас" дотиснув суперника саме в заключній 20-хвилинці. Ігрове домінування і надійна гра біля своїх воріт дозволила команді Сергія Вітера виграти цей ігровий відрізок з рахунком 3:0, перекидали суперника вдвічі – 9:4.

Тепер у "Мого" і "Донбасу" по дві перемоги, і переможець другого раунду, який єдиний з квартету продовжить боротьбу за Кубок в третьому, визначиться завтра в очній дуелі. Початок – о 18:30.

Дивіться також сюжет про всіх чемпіонів світу з хокею.