"Вардар" вдруге в історії виграв Лігу чемпіонів

2 червня 2019, 21:23
У фіналі македонський клуб обіграв угорський "Веспрем"

"Вардар" добре стримував атаки суперника / Фото: AFP

Вдруге раз за три роки македонський гандбольний клуб "Вардар" став переможцем чоловічої Ліги чемпіонів. Сьогодні у фінальному поєдинку "Вардар" обіграв угорський "Веспрем" – 27:24 (16:11).

У півфіналі македонці обіграли найтитулованіший клуб – іспанську "Барселону" (29:27), на рахунку якої дев'ять трофеїв. Для "Веспрема" – це був четвертий фінал і четверта поразка.

У матчі за бронзові медалі "Барселона" обіграла польський "Віве-Кельце" – 40:35 (20:16).

Нагадаємо, що недавно завершилася жіноча Ліга чемпіонів. У поєдинку за трофей угорський "Дьор" мінімально обіграв російський "Ростов-Дон" – 25:24 (15:11). Таким чином, третій рік поспіль і вп'яте в історії "Дьйор" виграв жіночу гандбольну Лігу чемпіонів.

Раніше ми писали, що норвезька гандболістка звинуватила гравців збірної в крадіжці інтимних фотографій. Спортсменка стверджує, що Федерація покриває винних, щоб не роздувати скандал.

До речі, в кінці минулого року жіноча збірна Франції вперше в своїй історії виграла чемпіонат Європи з гандболу. У фінальному матчі француженки обіграли команду Росії з рахунком – 24:21.

Вчора був фінал футбольної Ліги чемпіонів: "Ліверпуль" обіграв "Тоттенхем" – 2: 0: