VAR – це расизм: камерунські футболістки плювалися в суперниць і відмовлялися виходити на матч ЧС

23 червня 2019, 22:12
Продовження матчу 1/8 фіналу жіночого ЧС опинився під загрозою зриву

/ Фото: AFP

Камерунські футболістки звинуватили ФІФА в расизмі через гол у їхні ворота, який був зарахований після застосування системи відеоасистента (VAR), повідомляє Daily Mail. Інцидент стався в сьогоднішньому матчі 1/8 фіналу жіночого чемпіонату світу Англія – ​​Камерун (3: 0). У кінцівці першого тайму англійки забили другий гол, але арбітр скасував його, зафіксувавши положення "поза грою". Але потім суддя завдяки VAR поміняв рішення.

Автор голу – в центрі кадру

Деякі з камерунок, йдучи з поля, звинуватили ФІФА в расизмі, і не хотіли виходити на другий тайм. Продовження матчу вдалося домогтися завдяки втручанню представника ФІФА, який нагадав камерункам про їхні обов'язки в матчі.

До речі, в цьому ж матчі стався ще один спірний момент. Футболістка камерунської збірної Августина Єжанге в одному з епізодів плюнула на руку суперниці. Тоні Дагган обурилася і почала апелювати до рефері, але суддя покарав африканку тільки жовтою карткою, хоча міг використовувати VAR.

Richard Osley @RichardOsley

Spitting. Poor form.

6

Нагадаємо, що раніше на жіночому ЧС-2019 тезка Кріштіану Роналду влаштувала Ямайці "жах з пісні". Ямайські футболістки повторили рахунок знаменитого хіта групи "Чайф". Крістіана Джіреллі, як і португалець, виступає в складі "Ювентуса".

Нападаюча збірної Італії Крістіана Джіреллі Відео: Instagram

Також ми писали, що красуня з Німеччини стала героїнею матчу чемпіонату світу з футболу. Німці обіграли Іспанію завдяки єдиному голу Сари Дебріц.