VAR, автогол і "сухий" Мессі: огляд матчу "МЮ" – "Барселона" у Лізі чемпіонів

11 квітня 2019, 09:01
Голи та найкращі моменти першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у Манчестері

/ Фото: AFP

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" на своєму полі поступився "Барселоні" з рахунком 0:1. Головним невдахою зустрічі став захисник "Юнайтед" Люк Шоу – він став автором автоголу на 12-й хвилині, а потім дістав "гірчичник" і тепер пропустить матч-відповідь в Іспанії. Ми проводили онлайн трансляцію "Манчестер Юнайтед" – "Барселона".

До речі, "Манчестер Юнайтед" є лідером Ліги чемпіонів за кількістю голів у власні ворота – вісім разів англійці забивали самі собі.

Також варто відзначити, що лідер атак "Барселони" не зміг забити вже в 12-му матчі чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів поспіль. Правда, сьогодні він записав на свій рахунок результативну передачу. А у першому таймі Смоллінг ледь не зламав ніс Ліонелю, врізавши йому ліктем під час боротьби за м'яч.

Цікаво, що "Барселона" здобула четверту перемогу над "МЮ" в Лізі чемпіонів, але всі вони були здобуті на різних стадіонах – "Камп Ноу", "Стадіо Олімпіко", "Уемблі" і тепер на "Олд Траффорд".

"Манчестер Юнайтед" – "Барселона" – 0:1
Гол: Шоу (12, аг)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Смоллінг, Лінделеф, Шоу, Янг, Погба, Фред, Мактоміні, Діогу Далот (Лінгард, 74), Рашфорд (Перейра, 84), Лукаку (Мартіаль, 68).

"Барселона": тер Стеген, Піке, Альба, Нелсон Семеду, Лангле, Артур (Серджі Роберто, 66), Бускетс (Ален, 90), Ракітіч, ​​Коутіньо (Відаль, 65), Мессі, Суарес.

Попередження: Бускетс (17), Шоу (19), Відаль (71), Лінгард (76), Смоллінг (85).

Нагадаємо, що у паралельному матчі "Ювентус" і "Аякс" розписали мирову. На гол Кріштіану Роналду господарі поля відповіли точним ударом Давида Нереса.