Валя Семеренко увійшла до топ-10 у спринті на останньому етапі Кубка світу

20 березня 2015, 18:59
Виграла гонку фінка Кайса Мякаряйнен, а малий Кришталевий глобус завоювала Дарина Домрачева

Валя Семеренко. Фото AFP

Фінка Кайса Мякаряйнен стала переможницею спринтерської гонки на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону в Ханти-Мансійську.

У п'ятницю Мякарайнен подолала 7,5-кілометрову дистанцію за 19 хвилин 49,1 секунду, допустивши один промах на двох вогневих рубежах. Друге місце посіла німкеня Лаура Дальмаєр (один промах; +14,2 секунди). Трійку призерів замкнула білоруска Дарина Домрачева (два промахи; +15,5).

У загальному заліку Кубка світу Мякаряйнен, що виграла шосту гонку на етапах Кубка світу, набрала 996 очок і наблизилася на відстань 9 балів до лідера Дарії Домрачовій. На третьому місці йде українка Валентина Семеренко (798). Малий Кришталевий глобус завоювала Домрачева, яка на 52 бали випередила найближчу суперницю Мякаряйнен. Триразова олімпійська чемпіонка Сочі вперше в кар'єрі виграла залік спринтерських гонок в Кубку світу.

У суботу в Ханти-Мансійську у жінок відбудеться гонка переслідування.