Біатлоністка і велосипедистка на двох набрали 91% голосів!

Валя Семеренко vs Яна Беломоїна

З кінця грудня по 8 січня Сегодня|Спорт проводив опитування читачів, щоб визначити кращу українську спортсменку 2015 року.

У голосуванні взяли участь більше 13 000 наших читачів! Повідомляємо результати.

Боротьба за перше місце розгорнулася між Валею Семеренко та Яною Беломоїною, яких підтримали біатлонна та велосипедна спільноти.

У підсумку перемогу з результатом 50% голосів (6660 голосів) здобула біатлоністка Валя Семеренко. Торік Валентина перемогла у мас-старті і завоювала "бронзу" у спринті на чемпіонаті світу у Фінляндії, а також стала третьою в загальному заліку Кубка світу.

Завоювавши "бронзу" чемпіонату світу в Андоррі в маунтінбайку, Яна Беломоїна якийсь час лідирувала, проте в підсумку посіла друге місце з результатом 41% голосів (5556 осіб).