Валттері Боттас на Гран-прі в Сочі виграв першу гонку Формули-1 в кар'єрі

30 квітня 2017, 16:51
Друге і третє місце дісталося пілотам "Феррарі"

Фото AFP

Фінський гонщик команди Формули-1 "Мерседес" Валттері Боттас став переможцем Гран-прі Росії в Сочі.

Боттас на 0,617 секунди випередив лідера загального заліку німця Себастьяна Феттеля з "Феррарі". Третім до фінішу прийшов партнер Феттеля по команді Кімі Райкконен.

Триразовий чемпіон Формули-1 і фаворит сезону пілот "Мерседеса" британець Льюїс Хемілтон став четвертим.

Боттас виграв першу гонку в кар'єрі. Раніше він 11 разів піднімався на подіум "Королівських гонок", але жодного разу не приходив до фінішу першим.

Джоліон Палмер і Ромен Грожан потрапили в аварію вже на першому колі і завершили гонку достроково. Через проблеми з болідом ще до старту знявся з перегонів Фернандо Алонсо, а Даніель Ріккардо зійшов з дистанції на початку заїзду