Валлійський бунтар: Бейл відмовився коритися правилам і розставив свої пріоритети

7 грудня 2019, 16:57
Валлійський гравець знову проявив неповагу до команди

Гарет Бейл / Фото: Real Madrid

Півзахисник "Реала" Гарет Бейл в черговий раз поїхав зі стадіону, не чекаючи кінця матчу.

У 19-му турі чемпіонату Іспанії мадридська команда обіграла "Еспаньол" з рахунком 2:0 на "Сантьяго Бернабеу" і очолила турнірну таблицю. 30-річний хавбек, який пропускав гру через травму, покинув стадіон на 80-й хвилині – відразу після голу Каріма Бензема.

Згідно з клубними правилами, гравцям забороняється залишати стадіон до 80-ї хвилини матчу.

Раніше цього сезону валлієць вже йшов з матчу "Реала" до фінального свистка. 31 жовтня він виїхав зі стадіону на 82-й хвилині матчу з "Леганесі". Бейл ні оштрафований, а головний тренер Зінедін Зідан тоді сказав, що не побачив в цьому вчинку нічого зневажливого.

Як ми писали раніше, Бейл вимагає продати його до Китаю. Гарет повідомив мадридський клуб, що більше не бажає виступати за нього і хоче перебратися до однієї з китайських команд, де йому готові запропонувати вкрай вигідні з фінансової точки зору умови контракту.