Валідольна перемога для "Динамо". Огляд матчу з "Ворсклою"

5 листопада 2017, 22:08
Голи та кращі моменти матчу "Динамо" – "Ворскла" в чемпіонаті України

Київське "Динамо" перервало свою п'ятиматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті України. У 15-му турі "біло-сині" на своєму полі перемогли полтавську "Ворсклу" (2: 1).

Перемогу команді Олександра Хацкевича принесли голи Жуніора Мораєса і Віталлія Буяльського. Полтавець Володимир Чеснаков лише скоротив відставання для своєї команди.

У другому таймі всі питання про переможця міг зняти Дерліс Гонсалес, але з кількох метрів влучив у поперечину.

Відзначимо, що в останній раз кияни перемагали в рамках національного чемпіонату 17 вересня, коли обіграли "Олімпік".

Нагадаємо, що в суботу, 4 листопада, було зіграно два поєдинки чемпіонату України. Спочатку внічию зіграли команди "Верес" і "Зірка".

А потім без голів розійшлися сусіди по турнірній таблиці "Олександрія" та "Чорноморець".

У неділю в дербі Донбасу "Шахтар" переміг "Маріуполь" на виїзді. Забитими голами відзначилися Феррейра, Марлос і Бернард у "гірників", а у маріупольців забив Фомін.

Ну а найбільш видовищним поєдинком туру стало друге донбаське дербі в Києві, в якому "Зоря" в меншості відіграла два голи у "Олімпіка".