Валентина Семеренко посіла 12-е місце в стартовій гонці сьомого етапу Кубка світу

5 березня 2020, 19:54
"Золото" в спринті взяла Деніз Херманн з Німеччини

Валентина Семеренко / Фото: AFP

Сьогодні, 5 березня, в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону в Нове Мєсто відбулася жіноча спринтерська гонка. Україну представляли п'ять спортсменок: Юлія Джима, Віта та Валентина Семеренко, Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна. Гонка пройде без глядачів через епідемію коронавируса.

Перемогу в гонці здобула німкеня Деніз Херманн. Друге місце зайняла француженка Анаіс Бескон. Трійку лідером замкнула Маркета Давидова з Чехії. Краща з українок сьогодні – Валя Семеренко з 12 місцем.

результати:

1. Деніз Херманн (Німеччина) – 18.51,0 (0)

2. Анаіс Бескон (Франція) – 27,2 (0)

3. Маркета Давидова (Чехія) – 49,7 (1)

12. Валентина Семеренко (Україна) – 1.34,7 (1) ...

21. Анастасія Меркушина (Україна) – 1.46,8 (1) ...

32. Юлія Джима (Україна) – 1.55,1 (2) ...

43. Віта Семеренко (Україна) – 2.22,2 (2) ...

49. Олена Підгрушна (Україна) – 2.28,5 (3)

Читайте також про те, як Бьорндален заявив, що його телефон прослуховували . Багаторазовий чемпіон світу та Олімпійських ігор з біатлону Уле-Ейнар Бьорндален поділився з журналістами норвезького телеканалу TV2 переконаннями, що його телефон прослуховували.