Валентина Семеренко не втрималася в призах гонки переслідування на Кубку світу

22 грудня 2018, 18:52
Наша біатлоністка претендувала на квіткову церемонію, але втратила перевагу на останньому колі

Валя Семеренко. Фото AFP

У чеському Нове Мєсто відбулася гонка переслідування зріжемо жінок в рамках витратах етапу Кубка світу з біатлону Валентина Семеренко стартувала в гонці 15 -ю і на першій ж стрільбі заробила один промах . Але в подальшому українка відстрілялася на нуль і пішла на фінішне коло п'ятої . Шансів поборотися за третьою рядок у Валі не залишалося , адже відставання від шведки Ханни Еберг було більше 30 секунд . Але в підсумку Семеренко не зуміла втримати позиції і трохи не дотягнула до квіткової церемонії , фінішувавши сьомою . Сьогодні раніше Дмитро Підручний став шостим в гонці переслідування.

Переможницею гонки стала норвежка Марте Олсбю Ройселанд – вона вирвала перемогу у італійки Доротеї Доротея Вірер на самому фініші . Різниця між біатлоністками склала всього 0,2 секунди . При цьому Ройселанд стартувала в гонці першої , а Доротея Вірер – дев'ятою з відставанням більше півхвилини .

Анастасія Мерекушіна продемонструвала 22 -й результат , допустивши три промахи . Ще гірше виступила Віта Семеренко – вона так само тричі промахнулася і прийшла до фінішу 31 ю . Не задалася гонка і у Юлії Джими , яка з п'ятьма промахами стала тільки 49 -ю , а Олена Підгрушна і зовсім зійшла з дистанції , маючи в пасиві сім промахів після трьох вогневих рубежів .