"Валенсія" і "Райо Вальєкано" забили вісім м'ячів у Кубку Іспанії

16 грудня 2014, 23:05
Клуби видали багатий на голи поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії

"Валенсія" і "Райо Вальєкано" провели багатий на голи поєдинок. Фото AFP

Футболісти "Валенсії" звели внічию матч 1/16 фіналу Кубка Іспанії проти мадридського "Райо Вальєкано" і вийшли в наступний раунд турніру. Зустріч, що відбулася у вівторок на стадіоні "Месталья" у Валенсії, завершилася з рахунком 4:4.

У складі господарів, яким більшу частину матчу доводилося відіграватися, голи забили Пако Алькасер (8 і 65 хвилини), Родріго (71), ще один м'яч у свої ворота відправив Хорхе Морсільйо (46). У гостей відзначилися Хосабед Санчес (20), Алехандро Посуело (23), Хонатан Перейра (38), Адріан Ембарба (61).

"Валенсія" закінчувала зустріч вдесятьох: червону картку на 82-й хвилині отримав Родріго.

Перший матч команд, який відбувся 4 грудня в Мадриді, завершився перемогою "Валенсії" з рахунком 2:1, і "летючі миші" за сумою двох ігор вийшли в 1/8 фіналу.

У паралельній зустрічі "Сельта" з рахунком 3:1 перемогла "Лас-Пальмас" (перша гра – 1:2) і також пробилася в 1/8 фіналу.