В Україні новий чемпіон: "Кременчук" з боями в овертаймі перервав гегемонію "Донбасу"

20 жовтня 2020, 21:19
Для "городян" це перший титул в історії

"Кременчук" / Фото: ХК "Кременчук"

Сьогодні, 20 жовтня, в Кременчуці відбувся сьомий і вирішальний поєдинок фінальної серії чемпіонату УХЛ між місцевим "Кременчуком" та донецьким "Донбасом". Нагадаємо, що у попередньому матчі "Городяни" вирвали перемогу з рахунком 2:1і зрівняли рахунок у серії – 3:3. А тепер на домашній арені "Кременчук" знову переграв "Донбас" – 3:2 – і перервав його гегемонію в чемпіонатах України. Для команди Олександра Савицького це перший титул в історії.

Сьомий матч вийшов украй напруженим. До третього періоду команди підійшли з нічийним рахунком 2:2. Атмосфера на льоду загострювалася. Справа дійшла до бійки біля воріт "Кременчука" і вилучень. Однак доля чемпіонського титулу в результаті вирішилася в овертаймі.

"Кременчук" – "Донбас" / Фото: ХК "Донбас"

Цікавий факт: за попередні 9 сезонів "Донбас" виграв всі чемпіонати України, в яких брав участь. І тільки двічі донеччани дали шанс своїм суперником – в 2014 році і 2015-му. Але в цьому році їхня серія перервалася.

2019/20 "Кременчук"

Відзначимо, що в попередній раз "Донбас" і "Кременчук" зустрічалися у фіналі в сезоні-2017/18. Тоді донеччани під керівництвом Сергія Вітера завоювали титул, вигравши серію з рахунком 4:1.

Раніше ми писали про скандал в українському хокеї: юніорську команду "Донбас" позбавили шансів поборотися за "золото". Гравці та вболівальники клубу вимагають відновити справедливість і дати можливість поборотися за медалі.